T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BAHÇELİEVLER - Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi

Duyurular

Eyl

Eyl

Kasım 25 Adaylarının Sınıfları belli oldu. 2023-2025 Eğitim ve Öğretim yılları arasında okulumuz Uluslararası Bakalorya Diploma Programına (IBDP) katılma hakkı kazanan öğrencilerin sınıfları öğrencilerin isteklerine uygun olarak belirlendi. 

Ağu

İstanbul Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi, Uluslararası Bakalorya Diploma Programının yaygınlaştırılması, programın kalitesinin arttırılması ve bu programdan (okulun şartları doğrultusunda) maksimum sayıda bireyin faydalanması amacıyla düzenli olarak kabul ve kapsayıcılık politikalarını geliştirmektedir. Güncel kabul politikası ile eğitim kalitesini arttırmak ve dezavantajlı ya da üstün başarılı aday öğrencilere sunduğu imkanlar ile de kapsayıcılığını arttırma hedefindedir. Hem Uluslararası Bakalorya Diploma Programının hem de okulumuzun vizyon ve misyonuna uygun olarak bu belge düzenlenmiştir.

Ağu

KAYIT YENİLEME  İÇİN  ÖNEMLİ

Ağu

May

May

"We are in SOS Mode: Let's Save Our Schools" adlı E-Twinning projemizin bir etkinliği olarak düzenlediğimiz Çevre Günümüz 16 Mayıs 2023 tarihinde çeşitli etkinlikler ile okulumuzda gerçekleştirilecektir. Bu proje ile öğrencilerimiz sürdürülebilirlik nedir, neden önemlidir ve sürdürülebilir okulların nasıl olmalıdır konularında hem bilgilenecek hem de aktif olarak öğrenecektir. 

 

 

Environment Day, which we will organize as an event of our E-Twinning project called "We are in SOS Mode: Let's Save Our Schools", will be held in our school on May 16, 2023 with various activities. With this project, our students will both be informed and actively learn about what sustainability is, why it is that important and how sustainable schools should de.

May

Nis

Mrt

Ock

Ara

Ara

Osmanlı Türkçesi ve  Felsefe sınav tarihleri   güncellendi

Kas

Ekm