T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BAHÇELİEVLER - Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi

ISBL Dünya Konuşma Günü (ISBL-World Speech Day)

Dünya Konuşma Günü Sobil Amfi-tiyatroda 11 IBDP öğrencilerinin hazırladıkları konuşmalar ile kutlandı. 11D ve 11E sınıflarından 12 konuşmacı farklı, güncel ve küresel konular hakkındaki fikirlerini aktardılar.

Dünya Konuşma Günü Sobil Amfi-tiyatroda 11 IBDP öğrencilerinin hazırladıkları konuşmalar ile kutlandı. 11D ve 11E sınıflarından 12 konuşmacı farklı, güncel ve küresel konular hakkındaki fikirlerini aktardılar. İngilizce B dersi kapsamında işledikleri yerelden küresele yönelik farklı tema ve konulardaki görüşlerini okulumuz öğrencilerine aktararak hem özgüvenlerini geliştirdiler hem de farkındalıklarını arttırdılar. Öğrencilerimize ve emeği geçen öğretmenlerimiz Erdoğan Akar (IBDP Koordinatörü) ve Çağla Nikbay Arslantaş'a (İngilizce Bölüm Başkanı) teşekkür ederiz. Ayrıca öğrencilerimizi de gösterdikleri özveri ve performanslarından dolayı kutlarız.  

 

World Speech Day was celebrated with speeches prepared by 11 IBDP students at the Sobil Amphitheater. 12 speakers from 11D and 11E classes shared their ideas on different, current, and global issues. They both improved their self-confidence and increased their awareness by conveying their views on different themes and topics, from local to global, within the scope of the English B course. We would like to thank our students and teachers Erdoğan Akar (IBDP Coordinator) and Çağla Nikbay Arslantaş (English Department Head)who contributed to this event. We also congratulate our students for their dedication and performance.

 

meb_iys_dosyalar/34/28/952086/fotograf_galerisi_3430493.html

 

15-03-2023

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 15.03.2023 - Güncelleme: 15.03.2023 16:12 - Görüntülenme: 90
  Beğen | 0  kişi beğendi