T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BAHÇELİEVLER - Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi

III. SOBİL CELSE ETKİNLİĞİMİZDE BULUŞUYORUZ

11-12-13 Şubat 2022 tarihlerinde gerçekleşecek olan III. SOBİL CELSE etkenliğimize davetlisiniz.

Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesinde kurulan ve günümüzde de faaliyet ve eğitimlerini sürdüren Sobil Celse kulübümüz, yaptığı etkinliklerle hukuk okumak isteyen lise öğrencilerini bu konuda bilinçlendirerek eğlenceli bir şekilde deneyim kazandırmak, alanın da uzman kişiler tarafından konferanslar vererek hukuk alanında bilgi sahibi edindirmek, geleceğimizin hukukçularına genç yaşta vizyon ve misyon kazandırmayı amaçlamaktadır.

Kulübümüz, her hafta Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesinde eğitimler vererek birçok hukuk alanında hukuk okumak isteyen öğrencilerle çalışmalar yapıp birçok avukatla birlikte oluşturduğumuz davaların simülasyonlarını yapmaktadır.

 

Bu eğitimler sonrasında, il düzeyinde yaptığımız Sobil Celse etkinliği ile İstanbul'un her bir yanından, hukuk okumak isteyen liseli öğrencileri alanında uzman kişilerle buluşturuyoruz. Etkinlik kapsamında yapmış olduğumuz konferanslara katılım sonrası kulübümüz tarafından oluşturulmuş davalar ile hukuk simülasyonları gerçekleştirip katılımcılara bunları deneyimleme imkânı sunuyoruz.

 

Sobil celse şartnamesi için tıklayınız

09-02-202209-02-2022

 

Paylaş Facebook  Paylaş twitter  Paylaş google  Paylaş linkedin
Yayın: 09.02.2022 - Güncelleme: 08.03.2022 12:00 - Görüntülenme: 347
  Beğen | 5  kişi beğendi