T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BAHÇELİEVLER - Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi

Etiket Sonuçları: isbl

Eyl

Kasım 25 Adaylarının Sınıfları belli oldu. 2023-2025 Eğitim ve Öğretim yılları arasında okulumuz Uluslararası Bakalorya Diploma Programına (IBDP) katılma hakkı kazanan öğrencilerin sınıfları öğrencilerin isteklerine uygun olarak belirlendi. 

Haz

Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi IB Diploma Programına Kasım 2025 dönemi için başvuran aday öğrencilerin, IBDP Kabul komisyonu tarafından değerlendirilme süreci tamamlanmıştır. Asil ve yedek liste bugün (02/05/2023) tarihinde saat 15.00 da okulumuz web sayfasından ilan edilecektir.

İlgililere duyurulur.

The evaluation process of the candidate students who applied to Prof. Dr. Mümtaz Turhan Social Sciences High School IB Diploma Program for the November 2025 term has been completed by the IBDP Admissions Commission. The main and reserve list will be announced on our school website today (02/05/2023) at 15.00.

It is announced to the concerned.

May

Bugün okulumuz bisiklet takımı 19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor bayramı haftasını, Küçükçekmece gölüne tur düzenleyerek kutladı.

Today, our school's cycling team celebrated the May 19th Commemoration of Atatürk, Youth and Sports Day week by organizing a tour to Küçükçekmece lake.

May

"We are in SOS Mode: Let's Save Our Schools" adlı E-Twinning projemizin bir etkinliği olarak düzenlediğimiz Çevre Günümüz 16 Mayıs 2023 tarihinde çeşitli etkinlikler ile okulumuzda gerçekleştirilecektir. Bu proje ile öğrencilerimiz sürdürülebilirlik nedir, neden önemlidir ve sürdürülebilir okulların nasıl olmalıdır konularında hem bilgilenecek hem de aktif olarak öğrenecektir. 

 

 

Environment Day, which we will organize as an event of our E-Twinning project called "We are in SOS Mode: Let's Save Our Schools", will be held in our school on May 16, 2023 with various activities. With this project, our students will both be informed and actively learn about what sustainability is, why it is that important and how sustainable schools should de.

Ara

 

Okul müdürümüz Durmuş Çelikten ve Marmara Üniversitesi rektörü Prof. Dr. Mustafa Kurt'un imzası ile işbirliği protokolü yapıldı.

Kas

İSBL Kişisel Gelişim Zirvemiz 2 Aralık 2021 Pazar günü Prof. Dr. Mümtaz Turhan SBL Sahnesi'nde!

Eyl

https://instagram.com/isblpsikoloji