T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BAHÇELİEVLER - Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi

Duyurular

Ekm

Türkiye Bisikletliler Derneği Başkanı Sn. Murat SUYABATMAZ

 

Ekm

Eyl

Eyl

2018-2019 Öğretim yılında okul pansiyonunda kalmak isteyen tüm öğrencilerimizin (yeni başlayanlar ve mevcut öğrenciler) dilekçelerini 7 Eylül 2018 Cuma gününe kadar getirmeleri ya da fax yoluyla göndermeleri önemle duyurulur.

Pansiyon Fax No: 0(212) 653 95 48 

Ağu

27 Ağustos 2018 tarihinde başlayacak olan Üniversite Giriş Sınavları Hazırlık Kursumuza katılmak ve kurs sürecinde okul pansiyonunda kalmak için gerekli şartları yerine getiren öğrencilerimizin listesi: 

Tem

Nis

 

IB Programına katılmaya hak kazanan öğrencilerimizi tebrik ediyor, başarılar diliyoruz. 

Kas

2 Aralık Cumartesi günü saat 11:00 de yılın ilk Veli Toplantısını gerçekleştireceğiz. Katılımınızı önemle rica ederiz. 

Kas

This speaking contest has been organised for Prep Students. If you are a Prep Student and want to spend a week in Antalya, where you will experience an incredible week with prep students from different schools, you should apply for the contest before the 4th of december. The contest will be held on the 4th nad 5th of Decemeber. 

Ekm

 

Okulumuzun Değerli Velileri,            

2017/2018 Eğitim ve Öğretim yılı Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi Okul Aile Birliği Genel Kurulu aşağıdaki gündem maddelerini görüşmek üzere 14/10/2017 Cumartesi  günü saat 11:00´de okulumuz toplantı salonunda yapılacaktır. Toplantıya katılmanızı önemle rica ederiz.

 

 

 

                                                                                                    

 

 

Eyl

Milli Eğitim Bakanlığı´nın 2017-2018 Eğitim-Öğretim Yılı için "Ortaöğretime Uyum Programı" çerçevesinde veli ve öğrencilerimize yönelik 13;14;15 Eylül tarihlerinde 3 (üç) günlük tanıtım ve uygulama programı düzenlenecektir. 
Bu sebeple 13 Eylül 2017 çarşamba günü saat 10.00´da okulumuz Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi Konferans Salonunda hazır bulunulması hususunda gereğini rica ederim.
Okul İdaresi

Ağu

May

Nakil başvurusu yapacaklar için son başvuru günü 18 Mayıs 2017 saat 17:00 dir. İlgililerin dikkatine... 

May

 IB Seçme Sınavı Sonuçları açıklandı. Sınavda başarılı olan ve IBDP programına katılmaya hak kazanan 41 kişinin listesi aşağıdadır. 

May

Nakil Sisteminde Değişiklik