T.C. Mİllî Eğİtİm BakanlIğI
İSTANBUL / BAHÇELİEVLER - Prof. Dr. Mümtaz Turhan Sosyal Bilimler Lisesi

Haberler

Ekm

Eyl

Bu yıl İLK DERS konuğumuz Ankara Sosyal Bilimler Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Mehmet Barca olacaktır. Sizleri de bekliyoruz. 

Eyl

Ağu

Üniversite Sınav Sonuçları

May

Fransa´da yaşayan soydaşlarımızın Anavatanla bağlarını güçlendirme projesi çerçevesinde müzik grubumuz ve folklor ekibimizle Bischwiller okul aile birliği derneklerinin davetlisi olarak 23 Nisan´da Fransa´daydık. Okul Müdürümüz Hüseyin Sarı liderliğinde Bischwiller Beledyesi ve Starsbourg konsolosumuzu ziyaret ettik. 

 

May

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Okulumuz tarafından düzenlenen Kudüs Sempozyumunda Prof. Dr Vahdettin Engin ve öğrencilerimiz konuşma yapacaklar.

May

13. Kristal Lale Ödülleri sahiplerini buldu. Ödül sahiplerini tebrik eder, tüm katılımcılara ve organizasyona emek verenlere teşekkür ederiz. 

Nis

Kardeş Okulumuz Sarajevo Druga Gimnazija okulu Müdürü ve bir grup öğretmeni okulumuzu ziyaret etti.

Nis

Vefat

Nis

Konferans

Mrt

TÜBİTAK 2018 Proje Yarışmasında Edebiyat Dalında Marmara Bölge Birincisi olarak, Türkiye finaline kaldık. "Yitik Zamana Ağıt" adlı proje öğrencilerimizden Remzi Can Yavuz ve Nazlıcan Karaali tarafından yapıldı.  

Mrt

İstanbul İl Milli Eğitim Müdürlüğü tarafından 12 Mart İstiklal Marşının Kabulü dolayısıyla "Gençlerin Dilinden Mehmed Akif" adıyla bir sempozyum düzenlendi. Sempozyuma katılmaya hak kazanan sekiz öğrenciden birisi olan okulumuz Öğrencisi Mahmut Celal Mert Mehmet Akif Ersoy´dan Etkilenen Şair ve Yazarlar konulu bir sunum yaptı. 

Mrt

    “Bir Psikanaliz İronisi Olarak Saatleri Ayarlama Enstitüsü”

                 14 Mart 2018 Çarşamba Saat:14:00

Şbt

Okulumuz tarafından  Birleşmiş Milletler Model Konferansı SOBİL´MUN2018 8-11 Şubat 2018 tarihinde gerçekleştirilecektir. 

Ock

Online Exam Results have been announced. If you want to see the results, please clinck on the link below.